ZESPOŁY

cannibeCANNIBE

Oryginalnie powołany do życia przez trio : Ivan,Dario & Nicola w lecie 2001 pod nazwą KABHAL. Od początku grupa grała bezkompromisowy shitty noise/grind. W roku 2003 projekt rozwiązano, a w jego miejsce Ivan Loi i Dario Ceredda powołali nowy zespół CANNIBE jesienią 2004. W końcu roku 2008 band zatrudnił nowego członka – Franco Fois (guitar & drum machine) ale ostatecznie w czerwcu 2010 Andreas Eder dołączył do składu zastępując Franco.

Obecny skład : Ivan Loi – gargling of fecal pus, Andreas Eder – butcher knives and machine bone. Facebook: https://www.facebook.com/Cannibe

 

 

DCIM100GOPROAIRLINES OF TERROR

Airlines Of Terror zostało założone przez gitarzystę / wokalistę Demiana Cristiani w 2006 roku w Rzymie, Włochy. Zaczęli jako experimental / noise / grind core band. W 2010 roku zespól dryfował już w stronę ekstremalnego metalu wraz z wydaniem debiutanckiego albumu „Blood Line Express”, kiedy basista Paolo Rossi (Fleshgod Apocalypse) i perkusista Giuseppe Orlando (The Foreshadowing / ex-Novembre) dołączyli do zespołu. Paolo Rossi musiał jednak skupić się na swoim podstawowym zespole i zwerbował do AOT basistę Emanuela oraz dodatkowego gitarzystę Calvelli Fabrizio Agabiti. W 2014 roku zespół zaczął nagrywać swój drugi album „Terror from the Air”, który jest na datowany na czerwiec 2015 i wydany nakładem poleskiej wytwórni Goressimo Records. Kontakt: demian_k@yahoo.it

 

Aries VehemensARIES VEHEMENS

Aries Vehemens został założony w 2002r w Nowym Targu (Podhale). Pierwszy skład: Zombie (bas), Mops (perkusja), Dymion (gitara), Darkness (wrzask). AV początko gra Black Metal jednak zmiany personalne powodują najpierw pójście w stronę Death/Black, a ostatecznie Klasycznego Death Metalu.Od początku zespół stara się być bardzo aktywny koncertowo mimo ciągłych problemów personalnych. W 2010 na placu boju pozostaje sam Zombie i Aries zawiesza działalność. Koncem 2012r Zombiemu udaje się jednak skompletować nowy skład i Aries wraca do życia. W składzie Zombie (bas,wrzask), Jermon (growl), Blackness (gitara) i Nocturn (gitara) w 2013r zostaje zarejestrowany debiutancki album „Decade of Necrosodomy”, który w marcu 2014 zostaje wydany na kasecie magnetofonowej przez Putrid Cult. Na koniec września 2015 przewidziane jest wydanie „Decade…” na płytce tłoczonej przez Goressimo Records, a zespół powoli pracuje nad drugim albumem.
Aries skład: Zombie (bass, vocal) Jermon(growl) Blackness(guitar) Nocturn(guitar)” Kontakt : aries_vehemens@op.pl

17141_photo HUMANITY ECLIPSE

Line up (from L to R):

GIUSEPPE VIRGILLITO – Guitars & Vocals

RICCARDO SQUILLACI – Lead Gutturals

SALVATORE M. TESTA – Drums

RICK COSTANTINO – Bass Guitar

 

HUMANITY ECLIPSE narodził się w maju 1997 roku z pomysłu wokalisty RICCARDO SQUILLACI i braci ALFONZETTI, MAX (gitara) i DAVIDE (bas). Latem tego samego roku dołączyli: perkusista SALVATORE M. TESTA i GIUSEPPE VIRGILLITO na gitarze prowadzącej. We wrześniu 1998 zespół nagrał taśmę demo zatytułowaną THE KILLER TAPE. The Killer Tape został wydany w limitowanej wersji (1000 sprzedanych egzemplarzy).

W marcu 1999 r. Humanity Eclipse wchodzi do Tower Hill Studio, aby nagrać swój pierwszy demo-Mcd, „SOMETHING IS REALLY HARD” pod przewodnictwem Luigiego Scuderiego (znanego z pracy z nad dwoma arcydziełami włoskiego metalu: Above The Light zespołu Sadist i Sounds Of Coming Darkness zespołu Schizo ), pod nadzorem Alberto Penzina (ex lider Schizo / Hit & Run Prod., a dziś w Camera Obscura Two [CO2]. Płytka została zmiksowana w Fear Studio w Alfonzine (Ra) przez Gabriele Ravaglio.

„SOMETHING IS REALLY HARD” uzyskało bardzo dobre recenzje w kilku fanzines i czasopismach metalowych, a zespół miał szansę grać na największych festiwalach w południowych Włoszech.
W grudniu 1999 roku Humanity Eclipse brał udział w The Ultimate Xmas / Pluvia Metalli Day w Giovinazzo (Ba) razem z takimi kapelami jak: Novembre, Undertakers, Penis Leech, Requiem, Mutala. W sierpniu 2000 roku pojawił się na VI Festiwalu Metalowym w Chiaromonte z Vision Divine, Domine, Undertakers, Stormlord i Art Inferno.

Po mini trasie z zabójcami z Memories Of A Lost Soul i koncertem na festiwalu Brutal Symphony Fest, w listopadzie 2001 roku Humanity Eclipse zostało rozwiązane z powodu rozbieżności muzycznych i zawodowych.

Jesienią 2014 roku Riccardo, Giuseppe i Salvatore połączyli siły, by zagrać razem jako KAOSKVLT, a w listopadzie 2015 roku, po 14 latach od rozwiązania postanowili wrócić ze starym i chwalebnym HUMANITY ECLIPSE wraz z RICCARDO COSTANTINO z death/black metalowego zespołu Krigere Wolf na gitarze basowej.
2017 – Po pojawieniu się na 3. edycji znanego Purulent DeathFestival w Rozzano (Mediolan), w kwietniu zespół wchodzi do Morning View Studio, aby nagrać nowy album „SI VIS TERE, PARA BELLUM”.

W listopadzie kontaktuje się z nimi polska wytwórnia Goressimo Records, która oferuje umowę na wydanie „Si Vis Tere, Para Bellum” czego świadkami właśnie jesteście…

Info:

www.facebook.com/HumanityEclipse

lub piszcie do:

HUMANITY ECLIPSE

c/o Via Scuola Media nr. 40

95032 Belpasso (CT) – ITALY